Jste v menu, kde naší činnost třídíme do třech základních skupin a v nich se pokoušíme prezentovat některé naše činnosti a představujeme na snímcích příklady některých řešení. Vybírejte a čtěte uvedené sekce s vědomím, že kovářské řemeslo se zámečnickým se velice úzce prolínají a co nenaleznete u "kováře", hledejte u "zámečníka"popřípadě v menu ocelových konstrukcí. Pod těmito řádky nabízíme vždy krátkou aktualitku z naší práce a pak už je zmíněné dělení na tři skupiny naší činnosti.... 

Zámečnictví

Nabídka zámečnických prací

Následující texty a především fotografie prezentují část naší činnosti jak se jí snažíme zachytit pro náš firemní archiv a samozřejmě i pro Vás, naše budoucí možné zákazníky. Jak bylo uvedeno jinde, je zámečnictví, historicky vzato, nástupcem řemesla kovářského. Do práce s kovem přibylo obrábění, svařování a další nezbytné prvky řemeslné práce zámečníka. Proto zde naleznete různá vrata výrobních hal, nájezdy, zábradlí, kleště na obrubníky a další a další věci. Pojďte si tedy společně s námi projít některé námi realizované zakázky. Současně upozorňujeme, že více snímků Vám nabídne naše fotogalerie

Nabídka zámečnických prací

Prvním z prezentovaných výrobků je točité kovové schodiště se středovým nosným sloupem a stupni obtáčenými kolem středového sloupu. 

Nabídka zámečnických prací

O naší univerzalitě svědčí tento snímek, kdy jsme na přání zákazníka zhotovili rám na čtyřkolku nesoucí kufr a případně další zavazadla. 

Nabídka zámečnických prací

Po malé exkurzi do motocyklového světa se vracíme na stavbu - zde vidíte jiný typ schodiště - tentokrát v kombinaci dřevo - kov.

Nabídka zámečnických prací Nabídka zámečnických prací

A jsme zase v jiné oblasti - tentokrát u pokládek betonových dlažeb. Tyto kleště na manipulaci s těžkými obrubníky a dlažbou Vám rovněž vyrobíme. 

Nabídka zámečnických prací

U tohoto snímku jsme trochu váhali kam je do naší záměrně jednoduché struktury výrobků zařadit. Připadá nám, že vrata by měly být záměčnickým výrobkem a nikoliv konstrukcí - tam hledejte opravdu jen a jen konstrukce.